Datum: 06.08.2020

Vložil: Pavlína

Titulek: Jak být paní svého strachu

Ahoj Evičko, už je to měsíc, co jsem se zúčastnila pobytu Jak být paní svého strachu a ještě jednou bych chtěla touto cestou dodatečně poděkovat za skvělý zážitek. Dlouho jsem se odhodlávala, zda se takového pobytu vůbec zúčastnit - přece jen vystoupit ze svojí komfortní zóny, vydat se do neznáma, nevědět předem, co mě čeká a ještě se kvůli tomu vydat téměř 300 km od místa bydliště....ale stálo to za to! Celý pobyt byl moc příjemný a poučný, poznala jsem řadu milých žen, dozvěděla jsem se spoustu nových informací, trochu více jsem poznala samu sebe a přece jen jsem takt trochu překonala i ten svůj strach (i když si uvědomuji, že mě čeká ještě velký kus práce). Celé to prostě bylo moc fajn a věřím tomu, že ještě dlouho a ráda budu na tento zážitek vzpomínat. Děkuji za příjemný pobyt, nové zkušenosti a přeji především hodně zdraví, ale také hodně úspěchů v další činnosti.
PS: jedno veliké děkuji patří také Helence, protože moje osobní přání z úvodního rituálu se začalo plnit prakticky okamžitě :o)

Přidat nový příspěvek